Hakkımızda

Dipol teknolojinin ofisi

Dipol Teknoloji üstün ürünler, yüksek kalite, verimli süreçler ve mükemmel sonuçlar demektir. Şirketimizin başarısı, istikrarlı çalışmalarımızla hedeflerimize ulaşmamızdan kaynaklanmaktadır. Şirket prensipleri, bu değerleri ve hedefleri açıklar. Ayrıca bunların şirket içinde uygulanmasını da sağlar. Hareketlerimizde, birlikte çalıştığımız kişilerle ve firmalarla sergileyeceğimiz yaklaşımları ve ölçütleri açıklar. Bu prensipler, şirket bünyesinde görev alan herkes için her zaman bağlayıcı niteliktedir.

Şirketimiz, TÜBİTAK 1512 Teknogirişim Sermayesi Desteği Programında (BİGG) 4594 iş fikri arasından desteklenmeye değer görülen 146 girişim fikri arasına girerek bu destekten faydalanmaya hak kazanmıştır ve firmamız “Dipol Teknoloji ve Mühendislik Limited Şirketi” ismiyle Mayıs 2019’da resmen kurulmuştur. Firmamız BİGG desteği kapsamında özel üretim solenoid eyleyicilerin tasarımı üzerine bir yazılım hazırlamaktadır.  Firmamızın amacı ülkemizde ve dünyada elektromanyetik hareket mekanizmalarını (solenoid eyleyici, solenoid valf ve elektrik motoru) ve onların kullanıldığı sistemleri araştırmak, geliştirmek, tasarlamak ve üretmektir.

Prensiplerimiz

Şirkette aktif görev alan herkes için temel prensip, iyi günde ve kötü günde var gücümüzle çalışmaktır. Yürüttüğümüz tüm faaliyetlerde izlediğimiz ilke; adil, ölçülü ve güven çerçevesinde hareket etmektir. Birlikte çalıştığımız herkesin bizden aynı derecede memnun olmalarını istiyoruz. Çalıştığımız tüm alanlarda, sunduğumuz tüm ürünlerde ve hizmetlerde, dünya genelinde geçerli standartlar çerçevesinde teknik ve organizasyonel açıdan öncü bir şirket olmak ilk önceliklerimizdir. Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde elde edilen ortalamanın çok daha üzerinde ve sürekli büyüme hedeflerine ulaşmak için çalışıyoruz.

Dipol teknoloji solenoid eyleyiciler tasarlayan ve üreten bir şirkettir

Çalışanlarımız

Dipol teknoloji çalışanları

Çalışanlarımızı en büyük değerimiz olarak görüyor; gelişim, motivasyon ve bağlılığı sürekli kılıyor; karşılıklı saygı ve güvenin hakim olduğu, katılımcı bir organizasyon olarak faaliyet gösterip, çalışanlarımıza her fırsatta değerli olduklarını ve firmamızın başarılı performansının gerçek mimarları olduklarını hissettirmeyi amaçlıyoruz. Tüm şirket tarafından izlenen birinci sınıf hizmet ve kalite anlayışımız, aynı şekilde çalışanlarımız için de geçerlidir. İşyeri güvenliği bizim için son derece yüksek önemdedir. Kapsamlı eğitim sistemimiz sayesinde çalışanlarımızın kişisel ve mesleki yetkinliklerini ömür boyunca geliştirmelerini teşvik ediyoruz. Düşünce ve ifade özgürlüğüne saygı duyuyoruz ve eleştiriyi fırsat olarak görüyoruz. Birbirimize karşılıklı saygı çerçevesinde davranıyoruz.

Yönetim Anlayışımız

Temelde insan odaklı bir anlayış ile hareket ederek, tüm paydaşlarımızın çıkarlarını gözeten ve paylaşımcı yönetim anlayışımız ile geleceğe odaklanıyoruz. Yöneticilerimizden inisiyatif almalarını, açık olmalarını ve kendilerine güven duymalarını bekliyoruz. Yönetme becerisi kişisel ve mesleki yetkinliklerle bağlantılıdır. Yönetim aynı zamanda yenilikler için itici güç oluşturabilmek anlamına da gelir. Yöneticilerimiz, karar süreçlerine çalışanların da dahil olmalarını sağlar. Yöneticiler ile çalışanlar arasındaki iletişim nezaket, saygı ve güven çerçevesinde yürütülür. Yöneticilerimizin davranışları örnek niteliğinde olmalıdır.

Dipol teknoloji yönetim anlayışı

Şirketimizin Toplumdaki Yeri

Dipol teknoloji temiz, sürdürülebilir teknolojiler için çalışmaktadır

Şirket olarak sosyal bir sorumluluk taşıdığımıza inanıyoruz. Özgür demokratik temel düzene, adil piyasa ekonomisine ve serbest rekabete inanıyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz ülkenin yasalarına ve kültürlerine saygı duyuyoruz. Tüm çalışma alanlarımızda, sosyal gelişmişliği teşvik eden ve insanlığın yararına olan yenilikçi yaklaşımları ve ürünleri destekliyoruz. Hak eşitliğine inanıyoruz ve her türlü ayrımcılığı reddediyoruz. Şirketimiz içindeki ve dışındaki ilişkilerimizde şeffaflık, güvenilirlik ve açıklık ilkeleri çerçevesinde hareket ediyoruz. Bu sayede güven oluşturuyoruz. Ayrıca sağlık ve çevre koruma faaliyetlerini de can damarlarımızdan biri olarak görüyoruz. Bu nedenle, ekonomik faaliyetlerimiz sonucu oluşabilecek zararlı etkileri en aza indirmek amacıyla, ilgili alanlardaki en iyi teknolojileri kullanıyoruz.

E-POSTA

e-posta dipol teknoloji

info@dipolteknoloji.com

TELEFON

Dipol Teknoloji Telefon

+90 545 377 59 72

+90 534 745 42 10

ADRES

Dipol teknoloji adresi konumu

DİPOL TEKNOLOJİ VE MÜHENDİSLİK LİMİTED ŞİRKETİ

  Nişantepe Mah. Orman sok. Özyeğin Üniversitesi Kampüs Binası No:34-36/1 34794, Çekmeköy/ İstanbul

dipol teknoloji logo

Dipol Teknoloji, ülkemizde ve dünyada elektromanyetik hareket mekanizmalarını(solenoid elyeyici, solenoid valf ve elektrik motoru) ve onların kullanıldığı sistemleri araştırmak, geliştirmek, tasarlamak ve üretmek için hizmet vermektedir.

Telif Hakkı © 2019 – 2020 Dipol Teknoloji. Tüm Hakları Saklıdır.

Gizlilik Politikası ve Aydınlatma Metni